Strefa Gromadka.Net

Internet
Telewizja
Telefon
Cennik
Galeria
Regulamin

Strefa użytkownika

Poczta WWW
Wirtualne Biuro Obsługi
Download
Komunikaty
Konfiguracja PPPoE

Strefa inwestora

POIG 8.4
statystyka


 

O FIRMIE
Media-Net to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma, której głównym celem jest zapewnienie dostępu do internetu, mieszkańcom gminy Gromadka i okolic.
Nasze doświadczenie na rynku internetowym i sieci komputerowych sięga początku lat 2000 - czyli dokładnie wtedy gdy powstawały pierwsze sieci osiedlowe. Do budowy używamy profesjonalnych, sprawdzonych rozwiązań, których niezawodność pozwala na zachowanie wysokiej jakości usług oferowanych z naszej strony.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZEJ OFERTY?
W porównaniu z innymi dostawcami Media-Net oferuje dostęp do internetu na atrakcyjnych warunkach, bez limitów transferów i ograniczeń.

CO ODRÓŻNIA NAS OD KONKURENCJI?
-Natychmiastowa aktywacja usługi. W chwilę po instalacji urządzeń, uzyskują Państwo dostęp do sieci internet,
-Zabezpieczenia sieci na najwyższym poziomie zapewniają wysokie bezpieczeństwo Państwa danych,
-Wysoka bezawaryjność sieci. Nasza sieć pracuje w oparciu o pasmo 5Ghz. Jest to dużo bardziej niezawodny i podatny na zakłócenia system. Urządzenia 5Ghz zapewniają dużo większą wydajność i możliwość przesyłania danych z dużo większą prędkością do klienta końcowego niż popularne pasmo 2.4Ghz. Osiedla i bloki okablowujemy wykorzystując technologię światłowodową. Dzięki temu nasza infrastruktura może być wykorzystana nie tylko do transmisji internetu, ale również do telefonii VoIP, monitoringu czy telewizji UHD.

 

Home   l   O firmie   l   Internet   l   Cennik   l   Kontakt     

ciscomthpdell

(c) 2007-2024 Media-Net