ďťż
 

Strefa Gromadka.Net

Internet
Telewizja
Telefon
Cennik
Galeria
Regulamin

Strefa uĹźytkownika

Poczta WWW
Wirtualne Biuro Obsługi
Download
Komunikaty
Konfiguracja PPPoE

Strefa inwestora

POIG 8.4
statystyka


 

TELEWIZJA CYFROWA

Już wkrótce zapraszamy mieszkańców osiedla Szczytnica do korzystania z cyfrowej telewizji IPTV. W chwili obecnej trwają prace związane z okablowaniem osiedla, ale już za niedługo przedstawimy atrakcyjną ofertę cyfrowej telewizji kablowej.
Jeżeli jesteś zainteresowany podłączeniem do naszej sieci, a Twój budynek nie jest wyszczególniony w naszym spisie budynków okablowanym prosimy o telefon. OKABLOWANIEM BUDYNKU NIE OBCIĄŻAMY NASZYCH KLIENTÓW. PROJEKT JEST CAŁKOWICIE FINANSOWANY PRZEZ MEDIA-NET. ZADZWOŃ!!!

W chwili obecnej naszym wszystkim klientom proponujemy usługi w zakresie instalacji/serwisu telewizji DVB-T (naziemna telewizja cyfrowa) oraz DVB-S (cyfrowa telewizja satelitarna). Już za niedługo planowane jest wyłączenie nadajników telewizji analogowych. Na dzień dzisiejszy dzięki tunerom DVB-T można odbierać w naszym rejonie (za darmo) 6 programów cyfrowej jakości: TVN, TVN7, POLSAT, TV4, PULS1, PULS2. Wykonujemy instalacje antenowe umożliwiające odbiór programów z nowych nadajników DVB-T, jak również instalujemy anteny satelitarne.

 

Home   l   O firmie   l   Internet   l   Cennik   l   Kontakt     

ciscomthpdell

(c) 2007-2024 Media-Net